CZAS START! KONKURS Z SILCARE / DZIEŃ KOBIET WŁASNA INTERPERTACJA
Witajcie KOCHANE!
Parę słów ode mnie:
Od dzisiaj zaczynamy konkurs o temacie 'DZIEŃ KOBIET - WŁASNA INTERPRETACJA'.
Niżej znajduje się regulamin konkursu w którym może wziąć udział KAŻDA dziewczyna, więc byłoby miło, aby udostępniać banery (liczę na Was dziewczyny) jak największej ilości osób - a im więcej osób tym większa satysfakcja z wygranej. Nagrodami są bony oraz rabaty - dzięki czemu nie powinno być problemu, że komuś dana nagroda nie przypadnie do gustu :)! Każda z wygranych i wyróżnionych osób dostanie dyplom! 
Życzę Wam powodzenia i wieeelkiej wyobraźni! 


Regulamin konkursu:

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „DZIEŃ KOBIET – WŁASNA INTERPRETACJA” i jest zwany dalej: "Konkursem".

2.Organizatorami Konkursu są blogi o adresach  www.nailsrevolutions.blogspot.com,  www.aloosiakrk.pinger.plwww.wzorkinapaznokcie.net oraz  funpage – www.facebook.com/SilcareCosmeticswww.facebook.com/WzorkiNaPaznokcie?fref=ts.

3. Fundatorem Nagród jest SILCARE.

4. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na WYŻEJ wymienionych stronach w dniach od 26 lutego 2013 do 17 marca 2013 (do godziny 23:59:59)

5. Przesłanie stylizacji na konkurs Dzień Kobiet, który sponsoruje firma Silcare jest jednoznaczne z akceptacją wykorzystania stylizacji do celów promocyjnych i reklamowych firmy Silcare na wszelkich polach eksploatacyjnych.

§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:

a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego;
 

2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:

a) polubienie profili na facebooku (profile podane są w §1 - www.facebook.com/SilcareCosmetics,
www.facebook.com/WzorkiNaPaznokcie?fref=ts.);

b) wykonanie zadania konkursowego- ZDOBIENIA PAZNOKCI nawiązującego do tematu konkursu

c) dołączenie do obserwatorów blogów konkursowych(nailsrevolutions.blogspot.com, aloosiakrk.pinger.pl / jeżeli uczestnik posiada bloga).

d) zgłoszenia zostaną wysłane na maila alicjafik@tlen.pl do dnia 17 marca 2013 do godziny 23:59:59 z informacją o wyrażaniu zgody na udostępnienie i opublikowanie zdjęcia.

e) na zdjęciu umieścić kartkę przez kogo i dla kogo wykonane jest zdobienie '(imię i nazwisko, nazwa bloga etc .... dla Silcare, nailsrevolutions, aloosiakrk oraz wzorki na paznokcie.net). Zgłoszeń wysłać można
więcej niż jedno.

f) udostępnieniu jak najwiekszej ilości osób informacji o konkursie (pole do udostępniania jest nieograniczone // linki przesłać na maila wraz ze zdobieniem)


§ 3
NAGRODY

1. Nagrodami w Konkursie są:


I miejsce – bon o wartości 250 zł do wydania w sklepie internetowym
Silcare + dyplom

II miejsce – bon o wartości  150 zł do wydania w sklepie
internetowym Silcare + dyplom

III miejsce – bon o wartości 100 zł do wydania w sklepie
internetowym Silcare + dyplom

2. Nagrodami pocieszenia są:

5 osób otrzyma 15% zniżki do sklepu internetowego Silcare +
dyplomy wyróżnienia.


3. Zdobywcami nagrody w Konkursie są Uczestnicy, którzy:

Do dnia 17 marca 2013 roku (do 23:59:59) prawidłowo wykonają zadanie konkursowe oraz ich wykonane zadanie okaże się najlepsze. Zadanie będzie oceniać jury, którego w skład wchodzi – osoba
reprezentująca firmę Silcare, Autorka blogów oraz osoba reprezentująca stronę Wzorki na paznokcie.


4. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 marca 2013.

5. Zdobywca nagrody zostanie powiadomiony o wygranej drogą elektroniczną, bądź przez wiadomość mailową, bądź przez wiadomość na facebooku w przeciągu tygodnia jest zobowiązany na odpowiedź na ww. wiadomość, w której zawrze swoje dane osobowe oraz adres, jeżeli tego nie zrobi, to zostanie wyłoniony nowy zwycięzca.

6. Dyplom będzie wysłany tylko na terenie Polski (na polski adres).§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU1.Warunkiem trzymania nagrody jest podanie przez Zdobywcy Nagrody prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska  oraz pełnego adresu zamieszkania.


2.Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin. Uczestnik wyraża także zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszego Konkursu oraz w związku z wydaniem nagród.

3. Uczestnik zobowiązany jest napisać pisemną zgodę na udostepnianie zdjęć.

4. Kradzione zdjęcia i falszywe zgłoszenia będą natychmiast dyskwalifikowane.§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych oraz zmian specyfikacji nagrody. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronach www.aloosiakrk.pinger.pl, www.nailsrevolutions.blogspot.comwww.wzorkinapaznokcie.net, www.nails.silcare.com,

JESZCZE RAZ POWODZENIA!

wszystkie pytania można śmiało kierować do komentarzy oraz na maila alicjafik@tlen.pl :)

31 komentarzy:

 1. Nie lubię konkursów w których jest aż tyle wymogów typu polubienie stron :-( Fajnie byłoby gdyby warunkiem koniecznym było bycie obserwatorem, a reszta to wolna wola... Nie chce mi się, ale życzę powodzenia innym :-) :-) :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak dużo 'wymogów' a nagroda jakby SAMA wpadla do kieszeni to byłoby w ogóle superaśnie tak? ja organizuje konkurs i poswiecam swój czas więc dlatego jest obserwowanie, ale tez po to aby być z informacjami na bieżaco :) znów polubienie firmy która sponsoruje WSZYSTKIE nagrody to raczej oddanie szacunku dla tejże możliwości :)
   Dziękuję za wiadomość.

   Usuń
 2. bardzo fajny konkurs na pewno wyślę swoje prace, jeszcze mam takie pytanie czy pełny adres zamieszkania muszę wysłać wraz ze zdjęciem czy dopiero wtedy gdybym ewentualnie wygrała?

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo kuszący konkursik, ale nie wiem czy podołam, pomysły mi się niedługo skończą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ala, nie rozumiem tego podpunktu z karteczką. Musi być na niej aż TYLE napisane? :O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety tak, ale chyba jak sie robi karteczke to juz można hurtem wsio napisac :)!!

   Usuń
  2. a muszę pisać imię i nazwisko? nie może być nick?

   Usuń
 5. fajny konkurs, może coś wymyślę, bo nagrody niczego sobie ;]
  i dołączam się do pytania wyżej

  OdpowiedzUsuń
 6. a odnosnie tego punktu "udostępnieniu jak najwiekszej ilości osób informacji o konkursie (pole do udostępniania jest nieograniczone // linki przesłać na maila wraz ze zdobieniem)" to co mam zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam :)

  Czy na zdjęciu muszą być widoczne obie dłonie czy wystarczy jedna? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. trzeba polubić wszystkie blogi?

  OdpowiedzUsuń
 9. nie rozumiem czy to konkurs na przesłanie zdjęcia ?
  Jakie jest wogóle zadanie ?

  OdpowiedzUsuń
 10. 'Przesłanie stylizacji.. ' ' na zdjęciu umieścić kartkę przez kogo i dla kogo wykonane jest zdobienie ...' to blog o zdobieniu paznokci, silcare - produkty do zdobienia paznokci.. jakies pytania jeszcze :)?

  OdpowiedzUsuń
 11. Wzięłam bym udział w tym konkursie, ale brakuje mi tylko jednego warunku: zgody teściowej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. HIHI ;) jeżeli nie jest Twoim prawnym opiekunem to nie widzę przeszkód :)

   Usuń
 12. kurczę, czyli jeśli nie posiadam konta na Facebook, to nie mogę wziąć udziału?

  OdpowiedzUsuń
 13. oczywiście, że mozesz bo posiadasz bloga czyli mnie dodajesz do obserwowanych itp, jak nie masz pingera to tez nie mozesz mnie de facto obserwować tam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam pingera! :D
   No to zabieram się za zasady :)

   Usuń
 14. wymogów sporo, ale do wygrania nie ma trzech lakierów tylko nie małe pieniądze do wydania w sklepie internetowym, więc nie rozumiem tych "narzekań" (oczywiście nikogo nie chcę tutaj obrazić). :)

  A konkurs kuszący, szkoda tylko, ze skróciłam paznokcie-na dłuższych można bardziej się popisać, no ale jak coś wymyślę to na pewno wezmę udział.:)

  OdpowiedzUsuń
 15. A i jeszcze pytanie: czy do zdobienia można używać "gotowców" np. naklejek, tatuaży czy ma być to wyłącznie praca własnoręczna?
  (jak to nie jest problemem to odpisz w komentarzu na moim blogu-znając życie to zapomnę w innej sytuacji i o tym poście i konkursie..:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to własna interpretacja - nie ma ograniczeń :)

   Usuń
 16. Odpowiedzi
  1. PS. czy koniecznie muszę polubić ten blog na pinger.com? Średnio chcę zakładać konto tam dla polubienia jednego bloga ;)

   Usuń
  2. oczywiscie, ze nie. ten kto ma pingera to obserwuje pingera i tak dalej :)

   Usuń
 17. Jeśli chodzi o to dla kogo jest robione zdobienie (Silcare, nailsrevolutions, aloosiakrk, wzorki na paznokcie.net) to trzeba wpisać że np TYLKO dla Silcare, czy można dla wszystkich? :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie, za każde miłe jak i krytyczne słowo.