CZAS START! KONKURS Z SILCARE / DZIEŃ KOBIET WŁASNA INTERPERTACJA
Witajcie KOCHANE!
Parę słów ode mnie:
Od dzisiaj zaczynamy konkurs o temacie 'DZIEŃ KOBIET - WŁASNA INTERPRETACJA'.
Niżej znajduje się regulamin konkursu w którym może wziąć udział KAŻDA dziewczyna, więc byłoby miło, aby udostępniać banery (liczę na Was dziewczyny) jak największej ilości osób - a im więcej osób tym większa satysfakcja z wygranej. Nagrodami są bony oraz rabaty - dzięki czemu nie powinno być problemu, że komuś dana nagroda nie przypadnie do gustu :)! Każda z wygranych i wyróżnionych osób dostanie dyplom! 
Życzę Wam powodzenia i wieeelkiej wyobraźni! 


Regulamin konkursu:

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „DZIEŃ KOBIET – WŁASNA INTERPRETACJA” i jest zwany dalej: "Konkursem".

2.Organizatorami Konkursu są blogi o adresach  www.nailsrevolutions.blogspot.com,  www.aloosiakrk.pinger.plwww.wzorkinapaznokcie.net oraz  funpage – www.facebook.com/SilcareCosmeticswww.facebook.com/WzorkiNaPaznokcie?fref=ts.

3. Fundatorem Nagród jest SILCARE.

4. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na WYŻEJ wymienionych stronach w dniach od 26 lutego 2013 do 17 marca 2013 (do godziny 23:59:59)

5. Przesłanie stylizacji na konkurs Dzień Kobiet, który sponsoruje firma Silcare jest jednoznaczne z akceptacją wykorzystania stylizacji do celów promocyjnych i reklamowych firmy Silcare na wszelkich polach eksploatacyjnych.

§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:

a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego;
 

2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:

a) polubienie profili na facebooku (profile podane są w §1 - www.facebook.com/SilcareCosmetics,
www.facebook.com/WzorkiNaPaznokcie?fref=ts.);

b) wykonanie zadania konkursowego- ZDOBIENIA PAZNOKCI nawiązującego do tematu konkursu

c) dołączenie do obserwatorów blogów konkursowych(nailsrevolutions.blogspot.com, aloosiakrk.pinger.pl / jeżeli uczestnik posiada bloga).

d) zgłoszenia zostaną wysłane na maila alicjafik@tlen.pl do dnia 17 marca 2013 do godziny 23:59:59 z informacją o wyrażaniu zgody na udostępnienie i opublikowanie zdjęcia.

e) na zdjęciu umieścić kartkę przez kogo i dla kogo wykonane jest zdobienie '(imię i nazwisko, nazwa bloga etc .... dla Silcare, nailsrevolutions, aloosiakrk oraz wzorki na paznokcie.net). Zgłoszeń wysłać można
więcej niż jedno.

f) udostępnieniu jak najwiekszej ilości osób informacji o konkursie (pole do udostępniania jest nieograniczone // linki przesłać na maila wraz ze zdobieniem)


§ 3
NAGRODY

1. Nagrodami w Konkursie są:


I miejsce – bon o wartości 250 zł do wydania w sklepie internetowym
Silcare + dyplom

II miejsce – bon o wartości  150 zł do wydania w sklepie
internetowym Silcare + dyplom

III miejsce – bon o wartości 100 zł do wydania w sklepie
internetowym Silcare + dyplom

2. Nagrodami pocieszenia są:

5 osób otrzyma 15% zniżki do sklepu internetowego Silcare +
dyplomy wyróżnienia.


3. Zdobywcami nagrody w Konkursie są Uczestnicy, którzy:

Do dnia 17 marca 2013 roku (do 23:59:59) prawidłowo wykonają zadanie konkursowe oraz ich wykonane zadanie okaże się najlepsze. Zadanie będzie oceniać jury, którego w skład wchodzi – osoba
reprezentująca firmę Silcare, Autorka blogów oraz osoba reprezentująca stronę Wzorki na paznokcie.


4. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 marca 2013.

5. Zdobywca nagrody zostanie powiadomiony o wygranej drogą elektroniczną, bądź przez wiadomość mailową, bądź przez wiadomość na facebooku w przeciągu tygodnia jest zobowiązany na odpowiedź na ww. wiadomość, w której zawrze swoje dane osobowe oraz adres, jeżeli tego nie zrobi, to zostanie wyłoniony nowy zwycięzca.

6. Dyplom będzie wysłany tylko na terenie Polski (na polski adres).§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU1.Warunkiem trzymania nagrody jest podanie przez Zdobywcy Nagrody prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska  oraz pełnego adresu zamieszkania.


2.Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin. Uczestnik wyraża także zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszego Konkursu oraz w związku z wydaniem nagród.

3. Uczestnik zobowiązany jest napisać pisemną zgodę na udostepnianie zdjęć.

4. Kradzione zdjęcia i falszywe zgłoszenia będą natychmiast dyskwalifikowane.§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych oraz zmian specyfikacji nagrody. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronach www.aloosiakrk.pinger.pl, www.nailsrevolutions.blogspot.comwww.wzorkinapaznokcie.net, www.nails.silcare.com,

JESZCZE RAZ POWODZENIA!

wszystkie pytania można śmiało kierować do komentarzy oraz na maila alicjafik@tlen.pl :)