Golasy!

Dzisiaj równiez pokaże Wam golasy z jedną warstwą odżywki. Bo tak całkiem gołe, to to nieprzyzwoite by było :).

Godzina 14:34 dnia 29.03.2013 (i do tej pory się raczej nic nie zmieniło)
Zwróćmy uwagę na kształt. Jest on zmieniony, bardziej wyszczuplający - ale nie całkowicie migdałowy. Polecam tę formę piłowania, ponieważ wysmukla płytkę.
Wcześniej nosiłam cały czas kwadratowe, ale wydawały mi się toporne jak były długie, czesto uderzałam jakimś końcem o coś i byłam w strachu, że pękł.. Pobawiłam się kształtem i oto są takie.


Kształt kształtem - zadbane skórki to moim zdaniem podstawa.
Skórki są dla mnie jak brwi - tak jak brwi nadają wyrazu twarzy - tak skórki dłoni. Wiadomo, że czasami zadzior się trafi, czasami troszkę odstająca skórka  - ale to są stany przechodnie - czyli zdarza się, jasne, ale dziewczyny - robimy wszystko - by do tego nie doprowadzać. U mnie też nie jest idealnie - ale staram się o to dbać jak mogę :)

Pamiętajmy proszę o tym, że jeżeli nie chcemy mieć pomalowanych paznokci na jakiś kolor -to chociaz maźnijmy je odżywką - doda nam troszkę 'witamin', troszkę połysku oraz scali nam płytkę paznokcia, przez co będzie bardziej odporna na rozdwajanie, urazy mechaniczne.

Ja używam odżywki Eveline 8w1. Nie będę się rozpisywała nt działania tej odzywki - to wszystko wg indywidualnych upodobań. Jednym pomaga, innym szkodzi.

  Warto obserwować swoje paznokcie.


A za oknem zima pęłną gębą :)!

I słodkie jajo. :)

Wesołych Świąt!